Italian Flavor Logo

Polityka prywatności

Polityka prywatności

W Italian Flavor Sp. z o.o. wierzymy, że informacje o Tobie należą do Ciebie, dlatego dane tego typu są dla nas bardzo ważne. Naszym celem, dla którego zbieramy te dane jest możliwość lepszej komunikacji oraz lepsza obsługa klienta. Nie będziemy wypożyczać, udostępniać ani odsprzedawać Twoich danych żadnym firmom trzecim i zawsze będziemy zarządzać informacjami o Tobie zgodnie z dyrektywami i prawem.

Poniższe informacje zostały dostarczone przez Italian Flavor Sp. z o.o. aby dać pełen wgląd naszym klientom w politykę prywatności firmy. Przez odwiedzenie i poruszanie się po stronie akceptuje się warunki tej polityki.

Jakie dane personalne zbieramy i dlaczego ?

Informacje, które zbieramy pomagają nam w lepszym i bardziej spersonalizowanym podejściu do klienta i jego zakupów drogą elektroniczną. W trakcie składania zamówienia, musimy mieć informacje dotyczące Twojego: imienia, nazwiska, adresu email, numeru telefonu, adresu(ów) dostawy, w celu dostarczenia zamówienia. Zachowane dane osobowe nigdy nie będą rozprowadzane do innych firm i będą używane tylko w celu przetworzenia Twojego zamówienia przez nasz system płatności. Dodatkowo możemy posiadać informacje w wyniku sprawdzenia autentyczności lub tożsamości.

Używamy Twoich danych osobowych do:

  • Przetwarzania i zaakceptowania zamówień drogą elektroniczną
  • Przetwarzania i załatwienia wszelkich skarg lub zapytań od Ciebie
  • Analizowania, rozwijania i doskonalenia strony internetowej
  • Przetwarzania Twojej rejestracji i utrzymywania Twojego konta, a także, w wypadku zaznaczenia odpowiednich opcji, przesyłania materiałów marketingowych o nowych i dostępnych produktach i ofertach specjalnych Italian Flavor Sp. z o.o. . Jeżeli w jakimkolwiek momencie zmienisz zdanie i nie będziesz chciał otrzymywać od nas powiadomień, możesz wysłać mail na info@italianflavor.pl lub kliknij na link „wypisz” w emailu, który dostałeś

Co z „ciasteczkami” ?

Nasza strona korzysta z „ciasteczek” aby pomóc analizować częstość Twoich odwiedzin na stronie, zawartość Twojego koszyka zakupów, poprzednie zakupy oraz informacje o dostawie. („Ciastko” to informacja przechowywana na dysku Twojego komputera, zapisywana przez Twoją przeglądarkę internetową).

Czy Italian Flavor Sp. z o.o. dzieli się informacjami, które otrzymuje ?

Kiedy otrzymujemy informacje używamy ich do następujących celów:

Dostawcy usług:

Współpracujemy z innymi firmami w celu wykonania pewnych zadań w naszym imieniu. To oznacza GLS, DPD, DHL, TNT oraz Pocztę Polską. Mają oni dostęp tylko do informacji osobowych w stopniu umożliwiającym ich pracę, jednakże nie mogą ich używać do innych celów.

Ochrona naszej strony:

Możemy udostępnić dane osobowe lub inne jeżeli uznamy, że jest to konieczne, w związku z prawem i ochroną dla naszej strony internetowej i naszych użytkowników. To oznacza wymianę informacji z innymi firmami i organizacjami, które przeciwdziałają wyłudzeniom oraz fałszerstwom. To nie dotyczy sprzedawania, wypożyczania, dzielenia się czy innych czynności związanych z komercyjnym wykorzystaniem danych osobowych klientów.

Aktualizacja Twoich danych osobowych:

Starając się zachować wszelkie środki bezpieczeństwa pragniemy aby Twoje dane były aktualne i najdokładniejsze jak to możliwe. Dlatego dajemy Ci dostęp do Twoich informacji w celu przeglądania zamówień oraz aktualizacji danych osobowych.

Nieletni:

Jeżeli nie masz 18 lat, musisz poinformować Twojego rodzica lub opiekuna o polityce prywatności Italian Flavor Sp. z o.o. i Warunkach. Warunkiem koniecznym do zarejestrowania się na stronie i robienia zakupów jest uzyskanie ich zgody i przyzwolenia na Politykę Prywatności oraz Warunki serwisu Italian Flavor.

Aktualizacje Polityki Prywatności:

Jako, że cały czas się rozwijamy na różnych płaszczyznach zarówno serwisu jak i treści, Italian Flavor Sp. z o.o. może zmodyfikować kolekcje informacji oraz ich wykorzystania. W pierwszej kolejności zostaną o tym powiadomieni klienci, w celu akceptacji nowej Polityki Prywatności.

Oświadczenie Bezpieczeństwa:

Italian Flavor Sp. z o.o . ogranicza liczbę osób pracujących z danymi osobowymi jak i osób, które mają dostęp do baz danych zawierających dane klientów. Akceptujemy zamówienia tylko od przeglądarek, które umożliwiają bezpieczne połączenia.

Pytania/Kontakt:

W razie pytań, komentarzy, niejasności odnośnie praktyk polityki prywatności, prosimy o kontakt na poniższy adres: info@italianflavor.pl

Polityka Prywatności została stworzona w Lutym 2016. Italian Flavor Sp. z o.o.; ul.Fryderyka Chopina 33; 87-300 Brodnica